• image description
  • image description
  • image description
  • image description
  • image description
Birbirinden leziz tatları ile yıllardır zirvede yer alan Onur Kebap Adana’da aynı yerinde yeni konsepti ile hizmetlerine devam ediyor.
Hakkımızda
Birbirinden leziz tatları ile yıllardır zirvede yer alan Onur Kebap Adana’da aynı yerinde yeni konsepti ile hizmetlerine devam ediyor. 35 yıllık kebap ustası Şevket Azboy, Ankara-Oran’da Etrak Kebapevi ile İstanbul’da Kiliza Kebab’ın işletmeciliğini yapmasının ardından tekstil sektörünün önemli isimlerinden Teoman Dede ile birlikte Onur Kebap’ta müşterilerinin karşısına yenilenmiş olarak çıkıyorlar.

20 yıldır tarifsiz lezzet deneyimlerini yaşadığınız, mönüleri ile birbirinden özel tatlara sahip Onur Kebap aynı yerinde ayrıcalıklı dekoru ve içinizi ısıtan mimari yeni konsepti ile size yeni deneyimler sunmaya devam ediyor.

Onur Kebap Gazipaşa Bulvarı Kasım Gülek Köprüsü girişinde 2 katlı, kendine özgü tasarımı ile fark yaratıyor. Çok ferah bir salonu ve sakinlik ile kaliteyi rahatlıkla yaşayacağınız Onur Kebap, misafir memnuniyetini üst seviyede tutan alışkın olduğunuz standartları alt üst edecek bir mekân.
Untitled Document
Adres :     Cemalpasa Mah. Cevatyurdakul Cad. 63006 Sok. No:2/A (Gazipasa Bulv.) Seyhan / ADANA         Tel: + 90(322) 4582160 - 4539505